Symfony i laravel serwer współdzielony

Witam mam pytanie dotyczące wymienionych w tytule frameworków. Ogólnie z instalacją composera , i instalacji na serwerze dedykowanym lub vpsie nie ma problemu ale co jeśli mam hosting współdzielony , czytam i czytam i nie widzę możliwości pobrania paczki , bez composer. A sam eksport katalogu z vpsa nic mi nie daje.

Budujesz stronę lokalnie, przenosisz pliki i bazę na shared. Nie używasz composera i nie używasz komend symfony. Z laraver pewnie podobnie, a nawet może prościej.

Próbowałem przerzucić katalog z lokalnego serwera na shared symfony , lecz , strona się nie odpala. W strukturze plik index znajduje się w katalogu public przerzuciłem go do root zmieniłem odnośniki , i nci aplikacja dalej nie startuje dlatego , cały czas nie mogę zrozumieć skoro sympfony to php to czemu nie działa.

A skonfigurowałeś .htaccess w html_public by przekierować wszystko do web/app.php?
Czym to niedziałanie się objawia?

A objawia się tym , że serwer po prostu nie wczytuje aplikacji , postaram się zaraz podesłać co wypluwa serwer.

Wspólny hosting ogólnie nie wspiera kompozytora. poleciłbym, abyś skorzystał z hostingu chmurowego Cloudways dla Laravel lub symfony. Możesz zainstalować Laravel na serwerze w chmurze za pomocą tej platformy jednym kliknięciem. Oznacza to, że nie musisz nawet wpisywać komendy kompozytora, aby to zrobić. W przypadku Symfony możesz zainstalować go za pomocą pojedynczego polecenia kompozytora.