Symulacja jazdy autem

(Robert Trs) #1

właśnie poszukuję takiej symulacji. Nie chodzi mi o gry wyścigowe tylko w taką w której możesz sę pojedździć w pełni funkcjonlnym autem*

tylko żebychodziła na następijącym sprzęcie:

procek: AMD Athlon 1.5 GHz

ram: 256 MB

grafa: GeForce 2 100/200 MX

dźwiękowa: zintegrowana C-Media AC97

*dostępne sa wszystkie kierunkowskazy, lusterka itp. itd.

(system) #2

3d Driving School nauka jazdy samochodem masz lusterka , kierunkowskazy , i inne bajery grafa srednia zabawa fajna

(Igorenek) #3

A jest coś takiego darmowego? :frowning:

(Robert Trs) #4

ja znalazlem tylko pirata w p2p. Wie ktoś zkąd ściągnąć demo tej gierki? Na stronie symulatora jest niby plik do pobrania ale wzeczywistości to tylko zaproszene do dania adresu e--mail.

ps. ten program kosztuje chyba tylko 21,50 €

(zciwo) #5

Bo to nie jest free symulatorek. Bardzo fajnie jest pojeździć w tym symulatorku

(Ford Fokus) #6

Na nasze to koło 80 zł ... A za tą kase to ja mam dużo lepsze gierki.

Na stronie tej gierki masz download, a link dostaniesz mailem... Ale dostępne są chyba tylko 2 trasy...

(Dod) #7

Tia i to jak dobrze pamiętam to tylko Londyn i cośtam :stuck_out_tongue: Chyba że miałem jakąś inna wersje :stuck_out_tongue:

(Ford Fokus) #8

Chyba tak :stuck_out_tongue: Nie ma Londynu w wersji demo :smiley:

(Dod) #9

Może miałem wersje UK :smiley: bo wiem że na pewno demo i sie jeździło po lewej stronie... :]

(Jacek Krawczyk1) #10

posjadam nauke jazdy pełna wersja płyta do zassanja w formacie obrazu z dc++ polish ASK zone ksywa pikolo1

(Robert Trs) #11

1.a z kąd można wźiąść demo gry i czy można jeździć nia samochedem

2.to nie jest Nauka Jazdy 2004?

(Azpr) #12

heh :? :twisted:

(Robert Trs) #13

mam mały prblem z 3d Driving School. Miałem jak już napisałem pirata a teraz chciałem sobie zainstalować demo.

Wywaliłem pirata zainstalowałem demo ale po uruchumieniu jest dostępny tylko tryp fee drive. Czy jest jakaś możliwość brania udziału w egzaminie?