Symulacja jazdy autem

właśnie poszukuję takiej symulacji. Nie chodzi mi o gry wyścigowe tylko w taką w której możesz sę pojedździć w pełni funkcjonlnym autem*

tylko żebychodziła na następijącym sprzęcie:

procek: AMD Athlon 1.5 GHz

ram: 256 MB

grafa: GeForce 2 100/200 MX

dźwiękowa: zintegrowana C-Media AC97

*dostępne sa wszystkie kierunkowskazy, lusterka itp. itd.

3d Driving School nauka jazdy samochodem masz lusterka , kierunkowskazy , i inne bajery grafa srednia zabawa fajna

A jest coś takiego darmowego? :frowning:

ja znalazlem tylko pirata w p2p. Wie ktoś zkąd ściągnąć demo tej gierki? Na stronie symulatora jest niby plik do pobrania ale wzeczywistości to tylko zaproszene do dania adresu e–mail.

ps. ten program kosztuje chyba tylko 21,50 €

Bo to nie jest free symulatorek. Bardzo fajnie jest pojeździć w tym symulatorku

Na nasze to koło 80 zł … A za tą kase to ja mam dużo lepsze gierki.

Na stronie tej gierki masz download, a link dostaniesz mailem… Ale dostępne są chyba tylko 2 trasy…

Tia i to jak dobrze pamiętam to tylko Londyn i cośtam :stuck_out_tongue: Chyba że miałem jakąś inna wersje :stuck_out_tongue:

Chyba tak :stuck_out_tongue: Nie ma Londynu w wersji demo :smiley:

Może miałem wersje UK :smiley: bo wiem że na pewno demo i sie jeździło po lewej stronie… :]

posjadam nauke jazdy pełna wersja płyta do zassanja w formacie obrazu z dc++ polish ASK zone ksywa pikolo1

1.a z kąd można wźiąść demo gry i czy można jeździć nia samochedem

2.to nie jest Nauka Jazdy 2004?

heh :? :twisted:

mam mały prblem z 3d Driving School. Miałem jak już napisałem pirata a teraz chciałem sobie zainstalować demo.

Wywaliłem pirata zainstalowałem demo ale po uruchumieniu jest dostępny tylko tryp fee drive. Czy jest jakaś możliwość brania udziału w egzaminie?