Symulator farmy 2011 Błąd Error: Could not init 3D system

Cześć zainstalowałem Symulator farmy 2011 i po włączeniu wyskakuje mi błąd. proszę o pomoc

Error: Could not init 3D system

Shader Model 2.0 is required

Please install the latest video drivers

System: Windows XP Professional SP3

ID płyty głównej 63-3A01-001169-00101111-040201-I865G$1I865XXX_A6728IMS V3.A 092904

Nazwa płyty głównej MSI 865PE Neo2-PS (MS-6728 v2.0)

Ps. Jeżeli trzeba coś podać jeszcze proszę pisać.

Interesuje nas jeszcze model karty graficznej i czy masz do niej najnowsze sterowniki? Bo o tym mowa w komunikacie, a dokładniej o braku Shaderów w wersji 2.0 (pewno masz bardzo starą kartę graficzną).

Ja u was pisalem post a mianowicie problem-sterownikiem-help-t520487.html

miałem problem z sterownikiem ponieważ w menadżerze urządzeń brakowało karty graficznej.

i instalowałem te które mi kazaliście a moja karta to Nvidia 7600GS. I po zainstalowaniu sterownika do karty graficznej zamazywał się ekran po ładowaniu systemu. Prosił bym o pomoc w aktualizacji sterowników i pomocy przy tym zamazanym ekranie.

Ps. po zainstalowaniu sterownika zamazuje się ekran przy ładowaniu systemu, lecz gdy wejdę w tryb awaryjny i patrzę w menadżer karta graficzna się pokazuje i muszę usunąć sterownik bo inaczej nie uwolnię się od zamazanego ekranu

Po ID ustaliłem producenta karty na MSI, sprawdź więc jak zadziałają te sterowniki producenta http://pl.msi.com/service/download/driver-18769.html

Przedtem jednak usuń poprzednie od nVidii, jeśli masz wgrane, łącznie z pozostałościami programem Driver Sweeper.

No i zaisntalowałem i nadal ekran zamazany przy włąnczaniu może dlatego ze nie użyłm tego programu bo po zainstalowaniu błąd wyskakuje i nie zadziałał tow CCleaner usunąłem stara Nivide

Dodane 04.02.2013 (Pn) 12:34

POMOŻE KTOŚ