Symulator farmy 2013 - problem z insomnia engine

Witam, symulator farmy 2013 nie chce mi się włączyć…

Gram w niego od kilku dni a dziś, jakoś mi traktor wariował więc chciałem zrobić reset gry i zwyczajnie zapisałem a następnie wyłączałem i włączałem grę. Zwykle to działało, ale dziś podczas próby włączenia wyskakuje mi błąd “Insomnia engine” w którym pisze: Terminal error:‘name size too big 2109(max 2048)’.

Nie mam pojęcia o co może chodzić, pojawia się on podczas ładowania gry po logo UIG, Actalogic, Insomnia i wtedy bum error :confused:

Masz grę na Steam rozumiem ? Spróbuj zrobić we właściwościach sprawdzanie spójności plików. 

No właśnie nie mam :confused:

 

Gra oryginalna ? Na czym odpalasz ?

Gra oryginalna, kupiłem kilka dni temu, na kompie z: Intel core 2 duo E7500, NVIDIA Ge Force 9600 GSO, 2GB RAM.

Dałoby radę żeby jakoś to naprawić czy reinstalka??

No cóż, sprawdziłem i jak się okazało nawet reinstalka nie działa, pojawia się ten sam komunikat :confused:

Kubik157, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Tak może już być??

Dzięki za info i sorry, tytuł pisałem na szybko :slight_smile:

No cóż, sprawdziłem i jak się okazało nawet reinstalka nie dział, pojawia się ten sam komunikat :confused:

No cóż, sprawdziłem i jak się okazało nawet reinstalka nie dział, pojawia się ten sam komunikat :confused:

No cóż, sprawdziłem i jak się okazało nawet reinstalka nie działa, pojawia się ten sam komunikat :confused:

No cóż, sprawdziłem i jak się okazało nawet reinstalka nie działa, pojawia się ten sam komunikat :confused:

No cóż, sprawdziłem i jak się okazało nawet reinstalka nie działa, pojawia się ten sam komunikat :confused:

Udało mi się naprawić, temat do zamknięcia :slight_smile: