Symulator Życia PRL W Polsce

Szukam gry pod win10 ma to być gra o życiu w Czasach PRL Może mieć tryb multiplayer ale nie koniecznie Jeżeli ktoś zna taką grę to czekam na odpowiedz.

Gra ma mieć dobrą grafikę podobną do my summer car lub lepszą ma mieć możliwość jazdy autem.

czekam na odpowiedzi z góry dziękuje.

Warszawka Racer
Moto Legendy PRL’u
Martial Law (gra)

Jest taka gra Jalopy on Steam symulator jazdy trabantem przez kilka krajów w realiach znanych z PRL.

Po co jakaś gra, gdy od kilku lat PRL nieśmiało do nas wraca ;p? Poczekaj jeszcze ze 2 lata i znowu pojawią się wypłaty liczone w milionach złotówek.

1 polubienie

Może i po części tak :smiley: Jednak to co było kiedyś jest tylko wspomnieniem. Próby odtwarzania tego co było kiedyś, powołują rzeczywistość może i podobną w jakimś jednym aspekcie ale tak na prawdę zupełnie inną we wszystkich pozostałych.

Hmm, historia powtarza się jako farsa. W latach 90-tych, za jedną miesięczną pensję, 3 200 000 zł kupiłem sobie płytę główną z procesorem 486dx40 do peceta. Pierwszy na osiedlu takiego potwora miałem. Dziś, gdybym chciał ten poziom „potworności” odtworzyć (najszybszy pecet na osiedlu) to musiałbym chyba roczne zarobki wydać :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dokładnie to samo chciałem napisać…

A i tak drugi najlepszy komputer miał by nie jakiś zapaleniec czy specjalista a pryszczers do grania w Fortnite’a…

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.