Synaptics.exe zły obraz Windows 10

Addition_03-02-2023 23.47.39.txt (52,8 KB)
FRST_03-02-2023 23.47.39.txt (38,1 KB)

Cześć, w ostatnim czasie zaczął się problem z uruchomieniem niektórym programów exe. Włączyłem adwcleaner wraz z naprawą jednak nie pomogło. Przy uruchomieniu aplikacji wyświetla się komunikat synaptics.exe zły obraz ze ścieżką c:/programdata/synaptics/ssllibrary.ddl jednak nie widzę takiego folderu. Któryś z tematów proponował zrobienie testu poprzez program frst i załączniki wrzucam do tematu. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc z tym problemem? Uruchomienie ponownie komputera nie pomaga :sweat_smile:

1 polubienie

Cześć,
Analizuję logi i przygotuję plik naprawczy.
Pozdrawiam

1 polubienie

Udało się stworzyć plik naprawczy? Ja w międzyczasie próbowałem działać adwcleanerem, malwarebytes, w cmd sfc /scannow, skanowanie antywirusem niestety nic nie pomogło. Próbowałem też tym programem z filmu

Jednak również nie pomogło, liczę jeszcze na program FRST jednak nie wiem jak stworzyć plik naprawczy

Trzeba mieć widzę co za wpisy są złe by je usunąć lub jakie polecenia wkleić na podstawie wyników.

Tak też uważam, dlatego nic pochopnie nie klikałem. Czekam na kolegę wyżej aby chociaż napisał czy da się cokolwiek z tym zrobić :slight_smile:

Być może będzie potrzebny raport co usunął adwcleaner, mbam i ewentualnie AV jak zatwierdziłeś w każdym czyszczenie.

Jak dużo poszło do kwarantanny to logi się zdezaktualizowały (np. usuwanie coś czego już w systemie nie ma).

2 polubienia

Aby utworzyć plik naprawczy potrzebne będą nowe raporty FRST.
Wstaw je do tematu i pliki wynikowe z adwcleaner i MBAM.
Pozdrawiam

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.