Synchronizacja Dysku Google z PC

Zrobiłam synchronizację pomiędzy moim PC a dyskiem google i zastanawiam się teraz czy kiedy odinstaluję tą aplikację do synchronizacji to czy pliki na dysku google nadal tam zostaną ?

Tak, pliki zostaną na dysku online i na dysku komputera.

Interesuje mnie jeszcze gdzie są synchronizowane zdjęcia - kompletnie nie kumam tego systemu.Do tej pory korzystałam z aplikacji auto photo backup ale wiem, że można przez backup sync google tylko jak rozumiem zapisze mi je na dysku google a nie z Zdjęcia Google tak ?

Zależy czy masz włączone pokazywanie zdjęć z g-photos w g-drive.

Szczerze powiem, że dla mnie to ich “coś” jest za bardzo pokręcone. Olałam gugla w tym temacie, gdy mi pogubił automagicznie masę zdjęć i nawet support nie może dość gdzie się one podziały.
Niedawno dostałam maila - kolejnego z resztą - z info, że jeszcze nie rozgryźli, a pracują nad tą sprawą już ponad rok czasu od momentu wystąpienia incydentu. lol.
Była Picasa było spoko. Zaczęli zmieniać, to się pochrzaniło.

Poza tym, wrzucanie zdjęć na g-drive zabiera miejsce. Jeśli wrzucasz na g-photos, zajmowane miejsce nie jest zliczane pod warunkiem, że włączysz w ustawieniach “wysoką” jakość.

Do zdjęć dysk google tylko jako kopia zapasowa ale nie jako przeglądarka gdzie trzeba grupować zdjęcia ręcznie.