Synchronizacja folderu na dwóch komputerach

Witam, chciałbym się spytać czy ktoś z was korzysta może z jakiegoś programu, który synchronizuje zawartość folderów na dwóch komputerach.

Na obu mam folder o tej samej nazwie, gdy jestem w domu korzystam ze stacjonarnego, na uczelni czy w mieście z laptopa. Czy jest jakiś prosty i zręczny program który robiłby aktualizacje w jedną i drugą stronę automatycznie? Na obu jest vista 32bit, połączone sieciowo, są w jednej grupie roboczej…

Nie wiem na jakim systemie pracujesz, ale jeśli masz Vistę to sugeruje uzyć Aktówki. Myszka->prawy->nowy-> Aktówka… Tyle, że dokładnie nie wiem jak to dział, więc nie jestem w stanie wytłumaczyć… Ale wtedy zostaje Ci pomoc na kompie, albo forumm :expressionless:

augusto_a - to z jakich systemów korzystam napisałem w poście powyżej - na obu komputerach jest Vista 32bit (dla jasności: stacjonarny - wersja Business, laptop - Home Premium). Chodzi mi o zewnętrzny program do aktualizacji plików (nie windowsowy) i proszę o odpowiedź kogoś kto z takiego programu korzysta…

Będę wdzięczny i z góry dziękuje