Synchronizacja nokii 5800 i liveboxa


(Sebo47) #1

Witam. Czy jest mozliwość synchronizowania nokii 5800 i liveboxa przez wi-fi. Tzn. Zależy mi na internecie z liveboxa w komórce. Z góry dziękuje.


(Pawbrotm) #2

Oczywiście. Włączasz w telefonie moduł Wi-Fi. Powinno znaleźć twoją sieć. Naciskasz na Liveboksie przycisk "REG" (jest pod spodem urządzenia - nie pomyl z resetem - REG bardziej wystaje z obudowy), wybierasz łączenie się (w telefonie), wpisujesz klucz szyfrowania (jeśli masz). Gdy połączenie z siecią zostanie nawiązane możesz zaczynać używać Internetu w telefonie. :slight_smile:


(Wiktor 1996 96) #3

Pablo55 , chyba nie wiesz co mówisz gdy łączysz się telefonem nie musisz wciskać REG wystarczy wpisać klucz WEP i masz neta


(system) #4

A właśnie że wie. Wciska się REG by wpisac w livebox adres mac komórki, żeby nie blokowało go. Oczywiście można wyłączyć blokowanie adresów i nie wciskać REG. Jak kto woli.


(Wiktor 1996 96) #5

Jakoś ja łączyłem się fonem z liveboxem i nie musiałem klikać reg


(Ctr) #6

ja nigdy nie wcisnąłem reg :stuck_out_tongue: i jakoś zawsze łączy


(Michal1906 101) #7

Witam. Mam problem z połączeniem sie do internetu. gdy się podłącze i wejdę na jakąś stronę np. google to mam biały ekran i pisze BRAK ODPOWIEDZI BRAMY ! :? Proszę o odpowieć co mam zrobić żeby działało ??