Synchronizacja Spotify z płytą CDRW

Witam
trochę nietypowo i domyślam się że za duże wymagania ale co mi tam. Czy ktoś słyszał o takiej możliwości, żeby po włożeniu płyty cdrw jednym kliknięciem pobierać na nią utwory z konta Spotify? W samochodzie jednak najwygodniej słucha sie z płyty i jest możliwość sterowania z kierownicy. W sumie w ostateczności mogło by to być nagrywanie w tle(podczas racy na komputerze) np godziny utworów z mojej playlisty do mp3 i jej nagrywanie na CDRW. Mam wykupione konto na Spotify.

Raczej nie ma takiej możliwości. Nie lepiej by było po prostu podpiąć mp. smartfona do wejścia AUX w radiu samochodowym?? albo jak nie masz takiego wejścia, to kup sobie transmitter FM, ustaw częstotliwość nadawania, połącz smartfona z transmitterem i wuala! Muzyka - czy to ze Spotify, czy z nawet YouTube’a gra z głośników w samochodzie. Koszt takiego transmittera to ok. 50 - 100 zł, czyli niewiele.
Tu masz listę ofert z Ceneo.pl:

Tu masz moim zdaniem ciekawą propozycję:

wiem o takiej możliwości, ale to jednak trzeba ten telefon włączyć połączyć, częstotliwość ustawić itd a na krótkie częste jazdy tak jak ja mam się nie opłaca. Ok będę nagrywał sobie normalnie mp3 na cdrw jak dotychczas. A jeszcze przy okazji, w tych transmiterach jak jadę w dłuższą trasę i na częstotliwości na której dotychczas nadawał transmiter pojawia się mocna stacja to transmiter automatycznie zmienia częstotliwość i radio samochodowe się dostosowuje do nowej(funkcja AF) czy trzeba to robić ręcznie bo ta stacja FM zagłuszy sygnał z transmitera.

Da się odszyfrować utwory ze Spotify do zwykłych MP3, ale nie będę opisywał tutaj metody, bo to niezgodne z warunkami korzystania z tego serwisu poza tym to nie forum o lukach w software :slight_smile:

Jeżeli transmiter Cię nie zadowala to są radia samochodowe ze wsparciem dla Spotify lub łączności BT - w drugim przypadku dźwięk możesz odtwarzać prosto ze smartfona via BT.