Synchronizacja zdjęć z FB z kontaktami (Android)

Hej
Przesiadłem się właśnie z WP na Androida 6.0 no i w Lumii za pomocą kilku kliknięć można było dodać sobie zdjęcia z FB jako zdjęcia kontaktów. Myślałem że tu jest podobnie no ale…spotkanie z ścianą. Poczytałem zaciekawiony (jak to ,w końcu każdy patrzył jak na dziwaka widząc że mam Lumie, i teraz okaże się że nawet ona posiadała taką - fakt mało istotną- funkcję) i okazało się że Google nie pozwolił na to (korpo dbające o prywatność O.o) . Wie ktoś czy da się to jakoś zrobić ? Nie jest to jakoś mega istotne ale przyzwyczaiłem się do tych fotek i lubiłem “ten bajer”. Wiem że mogę na Androida pobrać kontakty z WP i wtedy zdjęcia będą. ale chyba nie dla nowych kontaktów no i nie będą się aktualizować.
Pozdrawiam :slight_smile:

Musisz się z tym pogodzić. Są niby aplikacje które potrafią to zrobić, ale tylko w teorii. W praktyce i tak większość trzeba przeklikiwać ręcznie. Słyszałem że inną opcją jest instalacja starej wersji FB (nie podam dokładnie numeru) w której ta synchronizacja jeszcze działała. Zdjęcia się zsynchronizują i można zaktualizować FB. Ale od tego momentu synchro znowu nie działa.