Synchronization Application zatrzymano działanie i zamknięto

Hej,

pomóżcie, proszę, przy rozwiązaniu problemu dla kogoś z rodzinki. Ta osoba się nie zna na komputerach, ja też nie bardzo, a wujek Google nic nie podpowiada. Wklejam opis problemu:

"Ukazuje się ostatnio przy włączaniu komputera taki napis, który również wyskakuje potem kilka razy w ciągu dnia podczas pracy w przeglądarce Internet Explorer 9 i wtedy komputer przez chwilę nie reaguje na polecenia, a potem wszystko wraca do normy:

'Synchronization Application zatrzymano działanie i zamknięto - Microsoft Windows.

Poprawne działanie aplikacji zostało zatrzymane z powodu problemu.’

System to Vista 32-bit."

Co może być przyczyną? Co zrobić, żeby można było znów normalnie korzystać z komputera?

Z góry serdeczne dzięki za pomoc! :slight_smile:

Podgląd Zdarzeń , a żeby się do niego dostać:

Start - proszę wpisać w okno wyszukiwania Pogląd zdarzeń

albo logo Windows + R - eventvwr - OK

W Podglądzie Zdarzeń proszę wybrać Dzienniki systemu Windows i najpewniej albo Aplikacje albo System. Być może w Viście jest inaczej (podobnie), ja nie mam pod ręką Visty, tylko 7, dlatego - przepraszam - nie powiem dokładniej.

Gdybyś poszukał tam tego błędu i pokazał jego szczegóły to może dałoby się stwierdzić przyczynę błędu. Jak już znajdziesz błąd, to prawy przycisk myszy na niego - Kopiuj - Kopiuj szczegóły jako tekst i proszę wkleić tutaj. Może zapamiętałeś datę i godzinę, kiedy wystąpił taki błąd? Wtedy warto poszukać tego błędu patrząc na kolumnę Data i godzina.

Proces, który będzie powodował błąd, będzie można wrzucić w Google i sprawdzić o co chodzi, zastanowić się nad rezygnacją z programu, do którego należy proces. Ale to dopiero potem.

Pozdrawiam. :slight_smile:

adam9870 , jesteś wielki!

Problem rozwiązany. Niech Ci to Bóg w dzieciach wynagrodzi! :wink: