Syntezator mowy


(Zamojskamartyna) #1

No więc robię parodie które wrzucam na youtube. Teraz znów chcę zrobić parodie, lecz większość narzeka na głos ivony bo już jest taki jakby przesłuchany :smiley: . Mnie też już zaczyna denerwować, zawsze robiłam syntezatorem mowy sapi ivoną parodie ale ten głos faceta już zaczyna dobijać.

Jest jakiś inny syntezator z innym głosem najlepiej faceta , w którym będę mogła napisać tekst a potem go zapisać do pliku np. .mp3 , .avi , itp... ?

Bardzo proszę o pomoc! z góry wielkie dzięki :slight_smile:


(Heyapi) #2

Może tu Ci coś się przyda http://www.syntezatorek.republika.pl/ , szczerze ? Ja lubię jeszcze od czasów win95 - syntezator "syntalk".


(Zamojskamartyna) #3

właśnie tam szukałam. Pobrałam ten syntezator syntalk , ale tam nie idzie nigdzie tekstu wpisać ani go zapisać.

Wszystkie polskie to albo tłumacze albo nie idzie ich zapisać lub wpisać własnego tekstu.

Angielskie to tylko po angielsku mówią , a jak wpiszesz coś po polsku to jakieś gó*** wychodzi :frowning: .

Chodzi mi coś podobnego jak głos Jacka ale troche inny.. bo ten już taki przestarzały

EDIT. : Albo może da sie jakoś dodatkowe głosy zainstalować? np. mam syntezator mowy sapi i tam może sie da np. jakiegoś robota albo coś zainstalować? albo głos dziecka... ? (ten program to jest chyba z ivony)


(Heyapi) #4

W syntalku nie wciepujesz tekstu, tylko zaznaczasz tekst, kopiujesz tekst do pamięci i dajesz w nim "czytaj" i on ładnie Ci czyta.


(Zamojskamartyna) #5

acha, wpadłam na pomysł i mam pytanie czy się tak da : że nagram np. swój głos i potem jakoś tonacje albo coś zmienie i będzie z tego męski głos... da się tak? jeżeli tak to jaki program do tego potrzeba?


(Heyapi) #6

może to http://www.dobreprogramy.pl/Audacity,Pr ... 11826.html tylko żeby zapisać w *.mp3 to trzeba jeszcze zainstalowac "Najnowszą wersję enkodera LAME wykorzystywanego przez program można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Rozszerzenie multimedialne i kodeki" i jeden raz wskazac ten plik w programie przy zapisie *.mp3. Są jeszcze specjalne zmieniacze głosu http://www.google.com/custom?hl=pl&lr=& ... er&spell=1


(Zamojskamartyna) #7

Pobrałam Av voice Changer 7.0 podobno da się coś takiego tam robić.