Syntpenh.exe nie pozwala zamknąć systemu, laptop W7

Nie wiem czy dobry dział, ale na XP nie miałam takiego problemu a na W7 mam.

Otóż przy zamykaniu laptopa często komunikat o tym, że syntpenh.exe uniemożliwia zamknięcie systemu.

Szukałam w googlach co to za twór i nie wiele zrozumiałam - bo tylko na angielskich stronach mi w miarę informacji wyskoczyło - raz, że to coś z gg ma związek, dwa, że nie powinno się tego wyłączać - o ile google tłumacz dobrze przetłumaczył tekst.

Sam fakt, że mi to wyskakuje to jakoś mi nie przeszkadza, ale czy naciskając “wymuś zamknięcie systemu” czegoś nie niszczę przypadkiem?

To jakiś programik do obsługi touchpada (Synaptic Touchpad Enhancement).

Nie wyłączaj, jeżeli używasz touchpada a nie myszki i to używasz jakichś zaawansowanych bajerów typu obsługa dwoma palcami, puknięcie itp, itd. Jeżeli, jak większość normalnych ludzi uważasz, że touchpad to jeden z bardziej kretyńskich wynalazków ludzkości :-)i masz do lapka podpiętą mysz możesz to spokojnie wyłączyć.

PS. Nic nie “niszczysz”. Co najwyżej dobrą opinię programisty, który spłodził takie gie, co to nawet poprawnie nie umie się wyłączyć przy zamykaniu systemu :slight_smile:

Dziękuję. Już się bałam, że znowu jakoś udało mi się namieszać w systemie i coś popsuć:)

sara r. , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mam nadzieję, że dobrze. Przepraszam za kłopot.:slight_smile: