Sysadmin day - podziękujmy adminom


(Arius) #1

Ja wiem, że pisanie dobrze o adminach na tym forum nie jest popularne: lepiej pisać

*że admin jest niesprawiedliwy,

*że admin jest stronniczy,

*że admin usuną Ci wszystkie posty,

*że admin klaszcze u Rubika

*no i oczywiście, że admin nigdy nie ma racji :slight_smile:

Ale też bez adminów forum by nie było i trzeba zdać sobie sprawę, że nawet jeżeli popełniają błędy, to ładują w forum i vortal masę roboty.

*dzięki adminom funkcjonuje to forum, na którym często szukasz pomocy, a Oni bywają często jako pierwsi przy twoim problemie,

*dzięki adminom wszystko wydaje się przejrzyste, dobrze wiesz gdzie co znaleźć na forum,

*dzięki adminom nie ma trolli, pokemonów i typowego dresiarstwa na forum,

I powinniśmy ich docenić, dlatego dlatego postanowiłem przenieść tu akcję którą znalazłem w internecie

http://podziekuj.org/

Myślę, że może warto też na innych forach podziękować mimo wszystko jeżeli ktoś korzysta, w końcu admin też człowiek :slight_smile:


(Zvhirek) #2

Nie zapominajmy o naszych moderatorach. Oni również tutaj trzymają porządek, więc podziękowania należą się również im (co słusznie zauważono na stronce podziekuj.org). Cóż, uważam, że to całkiem dobra akcja, więc ..

.. dzięki administracjo :smiley:

A za dwa lata osobiście po dziękuje wam na IV zlocie :twisted:


#3

A tutaj kilka obrazków z dnia administratora

http://www.sysadminday.com/horrors.html

http://www.sysadminday.com/images/horro ... g_Mess.jpg

Naprawdę mają ciężką prace . Dzięki administracjo ;D


(niezDarek) #4

to jeszcze nic ja byłem raz w takiej serwerowni że kabli nie można było nawet odłączyć bo aż się skleiły w patch panelu :stuck_out_tongue: ale jak się utrzymuje porządek od początku jest dobrze


(Mgrochocki1) #5

A teraz dzieci powiedzcie DZIĘKUJEMY! !!


(scianaski) #6

WIELKIE DZIęKI ;]


(Marcinch7) #7

Thx, administratorzy :smiley:


(Marcinch7) #8

Oto chyba aktualna lista adminów vortalu DP.pl:

adam9870: adam9870@dobreprogramy.pl

Cebula: cebula@dobreprogramy.pl

DanKar: dankar@dobreprogramy.pl

Docent: docent@dobreprogramy.pl

gniemirowski: gniemirowski@dobreprogramy.pl

Krogulec: krogulec@dobreprogramy.pl

Lisek: lisek@dobreprogramy.pl

msliwa: msliwa@dobreprogramy.pl

qbap: qbap@dobreprogramy.pl

Rafał: rafal@dobreprogramy.pl

TomekB : tomekb@dobreprogramy.pl

Xyrcon : xyrcon@dobreprogramy.pl

I modów:

Adpawl: adpawl@dobreprogramy.pl

Agaton: agaton@dobreprogramy.pl

Areh: areh@dobreprogramy.pl

Asterisk: asterisk@dobreprogramy.pl

boczi: boczi@dobreprogramy.pl

Gutek2222: gutek@dobreprogramy.pl

JNJN: nj1963@klub.chip.pl

Kaka': kaka@dobreprogramy.pl

Lazikar: lazikar@dobreprogramy.pl

Monczkin: monczkin@dobreprogramy.pl

sdar: sdar@dobreprogramy.pl

squeet: squeet@dobreprogramy.pl


(Mgrochocki1) #9

No to Pozdrowienia dla Adminów i Modów! !!


(Krzys299) #10

Nie zapominajmy także o byłych moderatorach, a swoją drogą na stronie DP w dziale o vortalu powinna być specjalna rubryka dla zasłużonych, dla byłych administratorów i moderatorów którzy znacznie przyłożyli się do rozwoju strony czy też forum :slight_smile:


(Kpc21) #11

Wszystkim adminom, modom, redaktorom i całej ekipie Vortalu i forum (także tej na emeryturze) życze wszystkiego najlepszego! Jak najmniej awarii i błędów, szybkiego i bezawaryjnego łącza i jak najmniej skarg o użytkowników!

Sto lat dla Dobrych!

(życzenia trochę spóźnione ale nie było mnie w domu na dzień admina)