System alarmowy do domu

Cześć! Czy Integra 32 z modułem ethm1 plus nada się do domu jednorodzinnego z garażem i poddaszem użytkowym?

Łącznie będzie w domu 13 czujek ruchu. Na zewnątrz kamery bcs z rejestratorem który ma wyjście alarmowe (planowane wpięcie rejestratora do integry). W planie jest tez dołączenie modułu żeby dodać jakieś elementy bezprzewodowo (czujki gazu, zalania). Możliwe że będą też obsługiwane elementy domu typu brama itp. Dajcie znać czy taka centrala się nada.

Jestem nieco w temacie - nic Ci nie da jak kupisz moduł wyjść bo nie będziesz miał więcej niż 32. Centrala 32 obsługuje maksymalnie 32 wejścia i wyjścia. Fizycznie w centrali masz ich mniej ale stosując modułu możesz maksymalnie rozbudować do 32. Nie da się w nieskończoność. Ja mam np w domu integra 64 i fizycznie na płycie ma 16 wejść i wyjść. Dokładając dodatkowe moduły mogę ja rozbudować do maksimum 64.

Mało tego jak robisz na centrali jakaś logikę działania np musisz to zaprogramować np na wyjściach to też trzeba przewidzieć bo potem ci tego może zabraknąć nic z tym nie zarobisz