System Alert jak go usunąć Pomocy!

Witam.

Proszę o pomoc w tej sprawie bo już nie mam nerwów :frowning:

Użyj narzędzia SmitFraudFix z opcji numer 2 w trybie awaryjnym.

Po wykonaniu pokaż nowy log z HijackThis, SilentRunners oraz zawartość pliku c:\rapport.txt

System Alert zniknął :slight_smile:

Już jest Ok.

Kosmetyka:

Usuń wpis HJT.

Start >>> uruchom >>> msconfig >>> zakładka Uruchamianie >>> możesz odznaczyć w/w.

Jeżeli te programy nie są Ci bardzo potrzebne to zastąp je Quick&Real Alternative.

Panel sterowania >>> Java Plug-in >>> Update >>> odznacz opcję Check for updates automatically.

Jeśli nie korzystasz z zaawansowanych usług tekstowych to je wyłącz: Panel sterowania >>> Opcje regionalne >>> Języki >>> Szczegóły >>> Zaawansowane >>> zaznacz wyłącz zaawansowane usługi tekstowe.

Start >>> programy >>> autostart >>> kasacja z prawokliku.

Proponuję usunąć aplikację dostępową neostrady, a połączenie skonfigurować ręcznie.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=91864

Tak teraz wygląda Log.

Natomiast nie mogę znaleść aby go usunąć:

O4 - HKLM…\Run: [TkBellExe] “realsched.exe” -osboot

Aplikacją dostępową neostrady zajmę się również.

Złączono Posta : 04.03.2007 (Nie) 13:05

Aha i jedna istotna rzecz, podczas uruchomianie Outlooka mam komunikat błędu CnxMon.exe co to może oznaczać ?

Log jest w porządku. Zresztą był już poprzednio, a to co napisałem było tylko czystą kosmetyką i nie musiałeś tego robić.

Bo tego pliku już nie ma, a tylko reszta w rejestrze. W celu jej usunięcia usuń ten wpis Hijackiem.

CnxMon.exe jest procesem od aplikacji dostępowej neostrady. Tak więc proponowałbym ją usunąć, a połączenie skonfigurować ręcznie.

ah no tak :slight_smile: jak obiecałem zajmę się tym :slight_smile:

Dziękuję i Pozdrawiam :smiley: