System android nie włącza się po zainstalowaniu na PC

Siemka instalowalem kilka wersji androida na pc i za każdym razem po restarcie kompa, proces włączania zatrzymuje się. Na poczatku są jakieś lokalizacje bodajże andka podane. Coś chyba dev/sda1 czy jakoś tak. Potem to wszystko znika i jak kliknę enter to wyskakuje mi root@x86. Mogę tam różne rzeczy wpisywać, ale android mi się nie włącza. Co mam zrobić?? Komputer jest stary: intel celereon 1.8 ghz 1,5gb ramu plus jakaś grafika 128mb od geforca.

xDD123 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem. Ponadto na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.

Z tego co rozumiem, pobrałeś i zainstalowałeś tego androida: http://www.android-x86.org/download ?? jeśli tak to którą wersję, 4.4 czy inną?