System bannerów na layoucie? Jak?


(Taex) #1

Zrobiłem sobię stronę w photshopie i ją pociołem. I chciałbym tak wstawić gdzieś jakiś system bannerów, żebym mógł się z kimś tymi bannerami wymieniać wstawiając je przez jakieś PA. Ale niewiem skąd mam wziąść taki system bannerów ani jak go tam wstawić :frowning:


(adpawl) #2

Np:

http://scripts.pl/Downloads+index-req-v ... d-117.html

http://www.cgi.csd.pl/index-v.php?n=perl&p=view&k=2

...


(Taex) #3

A jak zainstalować to, żeby się w layoucie wyświetlało?


(_tadeusz_) #4

Jeżeli nie potrafisz programować, jest jeszcze dosyć prosta alternatywa, cytując z ich reklamy: posiadasz portal, własną stronę internetową, chcesz zamieszczać na niej bannery lub reklamy, ale nie masz zaprogramowanego  w swojej stronie odpowiedniego narzędzia, teraz to już nie problem, bez zobowiązań udostępniamy odpowiednie oprogramowanie (skrypt java do wstawienia na swoją stronę), jego instalacja i wdrożenie na stronie to 3 minuty na Waszej stronie.

Prosimy koniecznie sprawdzić:

http://www.boksnet.pl/

Jak to działa ? http://www.boksnet.pl/tekst-jak-to-dziala.html

Jak to działa na innych stronach można zobaczyć w spisie stron już przyłączonych do systemu http://www.boksnet.pl/lista-stron-wszystkie-1.html

Instalacja jest banalnie prosta, a dzięki niej  zarobisz na swojej stronie przez oferowanie odwiedzającym umieszczenia reklamy w formatach:

button 150x150 pikseli format akceptowany JPG, GIF, PNG, SWF

skyscrapper 150x600 pikseli format akceptowany JPG, GIF, PNG, SWF

billboard 750x150 pikseli JPG, GIF, PNG, SWF

banner 468x60 pikseli JPG, GIF, PNG, SWF

reklama tekstowa bez grafiki

odwiedzający stronę będą mógli zakupić reklamę w różnych formatach, a całość działa bez obsługowo, nie musisz się martwić o czas wygaśnięcia bannerów, emisję, itd. !