System bez żadnych abezpieczeń tylko steropwniki

Siema, testował ktoś z was kiedyś system bez zabezpieczeń?? Sam świeży xp-ek, skopiowana muza,office, przegladarka IE 6, jak myślicice co się stanie, bo ja właśnie postanowiłem tak zrobić zainstalował świeży systye, czym to grozi takie coś??

zgadnij … ;]

tym że kolejny twój post będzie brzmiał “pomocy pełno wirusów system się wiesza” itp :stuck_out_tongue:

kwisnia niestety tak. W kilka minut miałem zawalony system. I musiał być format.

wtedy reinstalka systemu, bo teraz wszystko zrobione na odwal :smiley: hehe

ale wirusów to się nie boję, prędzej że haker mógł by się włamać, ale wążnych dokumentów nie kopiowałem.

kwisnia pisz jaśniej co znaczy “świeży xp-ek” ? bez SP1, SP2? z nimi?

z sp2, ale nie isntalowane aktualacje.

jak z sp2 to nic wiekszego nie złapiesz, szczegolnie jak masz neo, ja tam jechałem swego czasu bez antyvira ok. 4 miesiecy bez problemu, potem musialem zrobic formata bo wymieniłem karte graficzna i cos było nie tak…

Może z godzinkę by pochodził…

niezła ściema :wink:

Ja kiedyś nie miałem zainstalowanego antywirusa, dlatego że miałem tylko 256MB ramu i bałem się o zamułe kompa :lol: Po jakimś czasie w końcu się zdecydowałem na AV i wykrył tylko kilka niegroźnych wirusów…

Oczywiście nie wchodziłem na strony xxx, z crackami, ani nic takiego :stuck_out_tongue:

Bez netu będzie dziłał długo!

Na domowym kompie mam xp bez sp chodzi szybciej. i działa bez problemu ponad 2 lata(dostaje tylko sprawdzone płytki).

Popieram, da się na SP2 jechać z powodzeniem