System długo się ładuje, zacina , RECOVER nic daje

Witam!

To mój pierwszy post na tym forum, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli coś zrobię nie tak:) W skrócie mój problem przedstawia się następująco:

-Windows ładuje się dobrych parę minut

-dźwięki systemowe, muzyka, filmy, wskaźnik myszy lekko mówiąc tną się. (wskaźnik nie zawsze) - nasila się to zwłaszcza, gdy system jest obciążony

-gdy uruchomię Menedżera Zadań procesor potrafi być obciążony zaledwie w kilku procentach, pomimo to dolegliwości nie ustępują, najwyżej znikają na chwilę od włączenia menedżera.

Najgorsze jest to, że problem pojawia się ponownie po pewnym czasie od zainstalowania na nowo systemu (Mam Oryginalnego XPka do laptopa-RECOVER na DVD). Robię to już 3 raz (Tylko partycja C) - jest dobrze tydzień/dwa i znowu to samo. Używam AVASTA, AD-AWARE.Zdarzają się drobne infekcje, ale aktualnie system teoretycznie jest czysty. Co może być przyczyną, bo najprostsza metoda-“system od nowa” nic tu nie daje (Ostatnio przed Recoverem odinstalowywałem po kolei różne programy w nadziei, że to wina któregoś z nich - na końcu system był czysty, a problem pozostał…:() Wklejam loga z hijacka i z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi:

Log jest czysty.

Możesz dać jeszcze log z ComboFix (na dole tej strony z linku) -

Log wklej na http://wklej.org/, a w poście daj tylko link.(czyli skopiuj adres z paska adresów) .

Ale, prawdę mówić, nie sądzę, by była to wina wirusów.

Być może po prostu trzeba oddać komputer do serwisu naprawczego.

jessi