System do grania

Czy jest jakiś system operacyjny stworzony tylko i wyłącznie do grania. Moze jest cos w stylu uproszczonego xpeka który sam nie zabiera prawie zasobów??

Fajnie by było ale raczej wątpie w istnienie takiego cuda :stuck_out_tongue:

niema.

ale myśle że przy lepszych komputerach XP jest najlepszy

nie ma :? wątpie aby w najbliższym czasie wyszło coś takiego :?

A może takie buty :smiley:

http://www.dzikie.net/index.php?art=oc_ … =1&cpage=1

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

hehe, może wszystkiego by nie wyłączać, ale małe co nie co to i owszem

System tylko do grania - nie ma,bo same gry są bardzo zasobożerne,nawet jakby taki stworzono,szybko stałby się nieaktualny,zwróccie uwagę,że do biurowego komputera starczy karta graficzna za 100 zł,albo nawet miej,kupienie takiej do gier oznacza porażkę,chyba,że ktoś chce pograc w Quake 1,czy Quake 2 w przypadku najnowszych gier dopiero za rok,czy dwa będzie dostępny TANI sprzęt pozwalający komfortowo pograc,bo nawet jeśli ten sprzęt jest dzisiaj dostępny,to sama karta grafiki kosztuje 2000 - 2500 zł,nie zapominając o 2 GB ram i zasilaczu,który to wszystko uciągnie

Johny : co ty gadasz, jest wiele świetnych kart na których mozna pograć w najnowsze gry. Choćby GF 3 Ti cena ok. 70 zł na allegro już po 50-60. MIałem ją ok. 3 lata, ostatnio grałem na niej w NFS:MW na średnich detalach i 1024x768. Więc nie gadaj bzdur.

Co do tych cen co podałeś to chyba zyjesz w zacofanym świecie. Kiedyś za czasów GF2 jak już 3 wchodziły na rybek to były takie ceny, ale teraz ? Za ok. 1100 zł możesz mieć GF 7900, ram to wydatek ok. 500 zł zasilacz troche mniej. Jakby tak policzyć to wcale tak dużo nie wychodzi.

TaOs i oczywiście na tej karcie zobaczyłeś najnowsze efekty, cienie, HDR itp.?

A próbowałeś na niej uruchomić coś naprawdę nowego? F.E.A.R.? TES IV: Oblivion?

Tak jak pisze areh chodzi mi o nowe gry i grę na full detalach :-),jasne że pograsz,ale bez połowy efektów,uruchom sobie chocby Chronicles of Riddick na taniej karcie 4 potokowej - nawet jeśli się odpali zobacz jak chodzi,po włączeniu full detali prawie nie da się grac

Dalej chodzi o grę Crisis,którą nie wiadomo,czy będzie sens uruchamiac na zwykłej karcie i 512 MB ram

nowy Morrowwind wymaga 256 MB pamięci na karcie graficznej,aby uruchomic full efekty,na zwykłym sprzęcie często grasz na średnich detalach,nowe gry chodzą często na minimum

??

Z tego co wiem, to Morrowind jest tylko jeden i żaden nowy nie wyszedł.

Chodzi mi o TES Oblivion - to następna częśc

areh :

Gdzie tutaj jest coś o maksymalnych efektach ?

Wiesz… jakbym miał kase żeby kupić te gry to bym je kupił :stuck_out_tongue:

Johny : Co nie zmienia faktu że już w takiego Q3 sobie można pograć, albo w GTA:VC :stuck_out_tongue:

No ale odchodzimy od tematu… za pare dni postaram się zrobić system dla gracza czyli. odchudzony wingroz, ale nie aż tak żeby gry nie działały :stuck_out_tongue:

fajnie gdyby byl taki emulator do np. ps2 włączany po starcie systemu…

Daniel_Tracer wtedy by nie było sensu produkowac konsole :wink: pomysl troche… to wszytko jest napedzane, wielka machina…