System działa wolniej po ostatnich aktualizacjach

2 dni temu zainstalowałem aktualizacje do Win7 od ponad miesiąca. Od tamtej pory system strasznie zamula, długo się uruchamia i przez pół godziny od startu myśli przez pół godziny. Dopiero dzisiaj z ciekawości przeczytałem, że miesiąc temu był problem z jakąś aktualizacją i ją naprawili. Jednakże, pojawiają mi się te problemy o których pisano, chociażby z logowaniem. Próbowałem je znaleźć i usunąć, ale na liście nie znalazłem ani KB3004394, ani KB3024777 :frowning:

 

Ktoś wie jak się pozbyć problemów? Nieco udało mi się naprawić, bo przed tym jak się dowiedziałem zrobiłem naprawę systemu i zniknął problem z logowaniem, jednak cała reszta szwankuje wciąż. Myślałem nad przywróceniem systemu lub usunięciem wszystkich aktualizacji jakie zainstalowałem wtedy.

Zrób przywracanie systemu do stanu przed instalacją aktualizacji. Instaluj aktualizacje jedna po drugiej i ten sposób dojdziesz do tego, która aktualizacja powoduje problemy.

beziko

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

 

Właśnie zauważyłem, że nie mam punków przywracania nie wiedzieć czemu. Usunę aktualizację i zobaczy się, czy problem będzie nadal.

 

 

Przepraszam, tytuł poprawiony. Mam nadzieję, że teraz dobrze :slight_smile: