System działa wolniej po ostatnich aktualizacjach


(Beziko) #1

2 dni temu zainstalowałem aktualizacje do Win7 od ponad miesiąca. Od tamtej pory system strasznie zamula, długo się uruchamia i przez pół godziny od startu myśli przez pół godziny. Dopiero dzisiaj z ciekawości przeczytałem, że miesiąc temu był problem z jakąś aktualizacją i ją naprawili. Jednakże, pojawiają mi się te problemy o których pisano, chociażby z logowaniem. Próbowałem je znaleźć i usunąć, ale na liście nie znalazłem ani KB3004394, ani KB3024777 :frowning:

 

Ktoś wie jak się pozbyć problemów? Nieco udało mi się naprawić, bo przed tym jak się dowiedziałem zrobiłem naprawę systemu i zniknął problem z logowaniem, jednak cała reszta szwankuje wciąż. Myślałem nad przywróceniem systemu lub usunięciem wszystkich aktualizacji jakie zainstalowałem wtedy.


(adam9870) #2

Zrób przywracanie systemu do stanu przed instalacją aktualizacji. Instaluj aktualizacje jedna po drugiej i ten sposób dojdziesz do tego, która aktualizacja powoduje problemy.


(Agatonster) #3

beziko

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(Beziko) #4

 

Właśnie zauważyłem, że nie mam punków przywracania nie wiedzieć czemu. Usunę aktualizację i zobaczy się, czy problem będzie nadal.

 

 

Przepraszam, tytuł poprawiony. Mam nadzieję, że teraz dobrze :slight_smile: