System Error win32kfull.sys

Witam,
posiadam problem dotyczący mojego notebooka a raczej samego Windows’a.
Problem polega na tym, kiedy to czasami w losowych momentach a czasami po odpaleniu jakiejś gierki wyskakuje komunikat o nazwie okienka “System Error”, tworzy się plik crash dump i wyskakuje BSOD załączony niżej.

51318435_317134685581962_7193346235342782464_n

Poczytałem trochę na ten temat i znalazłem że może chodzić o sterowniki. Szukałem aktualizacje poprzez samego Windows’a czy też użyłem Driver Booster’a i nie znalazłem żadnych do aktualizacji.
Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Masz najnowszego Windowsa 10 (chodzi o aktualizacje) i jaką masz kartę graficzną?

Tak mam najnowszego Windows’a, karta graficzna zintegrowana Intela 1GB.

A co ostatnio instalowałeś przed pojawieniem się bsod z informacją o tym konkretnym pliku?

Problem w tym że nic nie instalowałem. Jeśli problem leży po stronie Windows’a to zapewne zrobię format który miałem zrobić z 3 miesiące temu…
Posiadam również pytanie co do wersji Windows’a tzn. aktualnie posiadam Windows 10 Home i zastanawiam się nad zmianą do Windows 10 Education.
Opłaca się zmieniać wersję z Home na Education?

Co do pliku z bsod error, spróbuj odpalić cmd jako administrator i wpisz sfc /scannow i enter. Poczekaj aż proces się zakończy. Potem zamknij konsolę cmd i potem obserwuj czy problem się powtarza.
Co do pytania o Windows Education, to przeczytaj uważnie tutaj:

Jak na razie nie znalazłem problemów, ale dla bezpieczeństwa poczekam jeszcze z kilka godzin gdyż problem pojawiał się kilka - kilkanaście razy dziennie. Co do mojego pytania wyżej, posiadam jeszcze jedno…
Mianowicie jest sens przechodzenia z W10 na W8.1 ? Mam dostęp do darmowej wersji dlatego też pytam.

Wielu by powiedziało tak, ja powiem nie. Nie ma sensu. Jeżeli Windows 10 działa, to ja bym został na nim.