SYSTEM.EXE zużywa aż 126 548 K, jak temu zaradzić?

Przedwczoraj zainstalowałem AVG Antywirus i tuż po instalacji moje zainteresowanie zwrócił nowy proces - system.exe. Od tego czasu komputer mi znacznie zwalniał i zawieszał się oraz wyskakiwały informacje, że nie mam dostępu aby otworzyć obojętnie jaki program, nawet opere. Kilka razy probowałem odinstalować to, nawet na awaryjnyj i cały czas zwracał błąd instalacji na rozpoczęciu no to usunołem wpisy z rejestru + pliki AVG, potem ściągnołem Anti-Malware i zrobiłem z 10 skanów. Za każdym razem wykrywał ,Virus.Win32.Parite!K jak klikałem usuń to wyskakiwała informacja, że dopiero po zrestartowaniu komputera usunie wirusa. No to tak zrobiłem i uruchomiłem komputer od nowa SYSTEM.EXE zużywał tylko 212 K pamięci, mogłem oglądać filmy na YT, nic się nie zacinało. Dziś włączam komputer i od nowa SYSTEM.EXE zużywa 150 000 K mojej pamięci, nawet notatnik otwiera się pół minuty…

Nie wiem co z tym zrobić, próbowalem 3 programami usunąc ten SYSTEM.exe i za każdym razem wracał albo program nie mógł go usunuąć.

Na systemie awaryjnyj SYSTEM.exe zużywa tylko ~300 K.

~1~ , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Czekam na output z OTL. Jak będę go miał to wstawię.

~1~ , dostałeś linki z opisami jak tytułować posty. Więcej razy prosić nie będę.