System gubi pliki

Trzykrotnie robiłem instalację systemu Windows XP, który za każdym razem działał. Instalowałem potrzebne poprawki do systemu i programy i wszystko działało nawet po restarcie. Ale gdy następnego dnia próbowałem uruchomić komputer pojawia się na czarnym tle komunikat:

Nie można uruchomić systemu Windows, ponieważ następujący plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony: system32\DRIVERS\pci.sys. Możesz podjąć próbę naprawy tego pliku. W tym celu uruchom instalację systemu Windows z oryginalnego dysku CD-ROM i wybierz ‘r’ na pierwszym ekranie, aby rozpocząć naprawę. a gdy chciałem naprawić to wyskakiwał błąd 4 nie raz muszę po 20 razy restrtowac kompa żeby zadziałała co mam zrobić ??

Co może być przyczyną pojawiania się takiego komunikatu?

Z góry dziękuję za wskazówki.

-może coś z procesorem lub pamięciami

–można spróbować memtestem lub spakować i rozpakować coś

oserwując czy nie generuje błędów

lub też dysk przebadać

-skoro prawdopodobnie są błędne odczyty plików

Wejdź do konsoli odzyskiwania (uruchamiasz komputer z płyty instalacyjnej windows - jak się zapyta po raz pierwszy, czy naprawiać, to wchodzisz: R=Napraw).

Aby uruchomić z płyty, w biosie ustaw bootowanie z napędu CD/DVD, czyli w oknie Advanced Bios Features->First Boot Device ustaw na CD/DVD.

Wpisz MAP ARC

zapamiętaj pod, którą literą jest napęd CD (oznaczymy go jako X);

Wpisz:

expand X:\i386\pci.sy_ C:\WINDOWS\system32\DRIVERS\

x-cdrom, c- dysk systemowy

Ok spróbuje twojej rady a Wiesz może dlaczego komp nie odpala po resecie uruchamia się tylko do momentu gdzie powinno pokazać się wczytywanie systemu i czarny ekran dlaczego??? ponowne resety dają taki sam skutek dodam że problem ten występował na kilku rożnych systemach home czy professional więc to chyba wina sprzętu. Proszę o radę.

Pozdrawiam

być może to twardziel