System idle

Security Task Manager podaje,ze system Windows nie moze odnalezc pliku"system idle"poza tym jest info,ze to prawdopodobnie proces systemowy.W necie znalazlam mozliwosc instalacji ale nie wiem ktora wersje wybrac i czy w ogole trzeba.Prosze o pomoc.

idle2oc.th.jpg

Prosze o info co mam zrobic z tym brakujacym plikiem bo do dzis nie otrzymalam odpowiedzi-w google jest mozliwosc instalacji ale nie wiem o ktora wersje chodzi(jest masa roznych mozliwosci).Nie rozumiem dlaczego jest ten brak i z czego wynika oraz czy to konieczne.

System Idle Process - to proces bezczynności systemu.

Jego zadaniem jest jedynie informować o wolnych zasobach procesora.

Im większe procentowe obciążenie przy tym procesie, to tym większe “wolne” zasoby procesora (mniejsze jego obciążenie).

Plik łatwo dograsz z płytki instalacyjnej! :slight_smile:

Start -> Uruchom -> i komenda sfc /scannow (po sfc daj spację).

Włóż płytkę instalki!

Dzieki za zainteresowanie!Ostatnio tak zrobilam,wlozylam plytke,przeskanowalo sie i wszystko zniknelo-nawet pytalam,czy jest z tego gdzies jakis log zapisany,ale nie dostalam odp-nic jednak sie nie naprawilo, problem dalej ten sam,dlaczego?Po wlozeniu plytki instalacyjnej od razu mialam mozliwosc instalki systemu,wiec ja zamknelam-moze zle zrobilam?Jak wpisze te komende to jest prosba o wlozenie plytki i zaraz wyskakuje pytanie co chce zrobic,czy instalowac system i tu mam problem.