System infekuje dyski przenośne

Witam

Tak więc ostro zaniedbałem kompa i przestałem pilnować jego bezpieczeństwo. Od dłuższego czasu nic się nie działo specjalnego aż do wczoraj . Podłączyłem czystego pena i dałem go do innego komputera . Okazało się że pendrive jest zainfekowany. Pierwsze co zrobiłem to użyłem Flash Disinfector. Oczywiście ładnie wszystko wyczyścił ,ale gdy znowu podłączyłem go do mojego komputera ,ponownie się zainfekował . Tak więc przeskanowałem Malwarebytes. Nic nie znalazł. Później chciałem przeskanować Dr. Web CureIt! ,i o dziwo gdy chciałem go pobrać ,nie mogłem . Pisało że nie ma takiej strony . Odwiedziłem ok. 10 portali i wszędzie pisało to samo . Ściągnąłem go na innym kompie i zrobiłem gruntowny skan . Znalazł z 10 trojanów i jakiś Hack.Tool . Wyleczyłem to ,a to co zostało usunąłem . Poźniej sprawdziłem czy mój komputer dalej infekuje pena . Okazało się że tak . Zrobiłem skan OTL i na moje oko nic w nim nie ma (Tylko jakieś dziwne wpisy z IE i FF,mam nadzieje że pomożecie mi to usunąć)… Jednak dołączam log z OTL’a : http://www.wklej.org/id/447547/

jasio96 ,

Proszę zapoznać się z tematem TYTUŁOWANIE TEMATÓW DOTYCZĄCYCH LOGÓW i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.