System Mechanic nie rozpoznaje antywirusów

Mam problem z SM, ale nie z samym zainstalowaniem. Okazuje się, że program nie rozpoznaje tak znanych antywirusów jak Norton AntyVirus 2006. Z maniakalnym uporem wyświetla na czerwono komunikat a braku w systemie jakiegokolwiek systemu antywirusowego - zarówno Symantec jak i Iolo to f-my amerykańskie, więc skąd taka niechęć? Serwis firmowy na mój mail udzielł tzw. odpowiedi wieloznacznej, m.in. kierując mnie na link, który miał zaktualizować rozpoznawaną bazę antywirusów. Wprowadziłem do folderu Lib SM odpowiedni plik (z datą 22.12.2006! !!

Wydzielono jako podpięty z innego tematu

Andrzej Brandt

Nie napisaleś, którą wersję zainstalowałeś - 6 czy 7.

Jeżeli 6, to zobacz może System u Mechanica - być może w tym, dość szerokim omówieniu, będzie zawarta jakś sugestia pomocy…

Pozdrawiam

Chodzi o wersję 7, co jest napisane w tytule i co wynika ze zdania “w SM Pro 6 problem nie istniał”

Otóż i ja mam SM 6 (nie PRO) i powiem Wam , że z tym wykrywaniem Kasperskyego i firwalla Outposta to w SM 6 różnie bywało w zależności od wersji . (zarówno KAV jak i SM)

KAV 5 był zawsze wykrywany.

KAV 6 - wykrywany przez poprzednią wersję SM 6u i nie wykrywany przez najnowszą wersję SM 6w.

Ps. Sorki za byle jaką składnię tekstu ale już piszę trzeci raz tego posta .

Teraz IE bo Opera zacieła się przy wysyłaniu i już mam tego dość jak na jeden temat.

Panowie - to nie jest chat Zbędna posty wyleciały.

Ewentualne nieporozumienia proszę wyjaśniać na PW