System newsów

Witam,

mam stronę w htmlu+css.

W pewnym miejscu na stronie (między jednym


) chciałbym umieścić system newsów w którym byłby panel administracyjny (wystarczy na logowanie jednego użytkownika - admina), można by łatwo załadować w określonym miejscu w newsie (na dole, na górze) zdjęcie z komputera automatycznie wgrywając je na serwer. Po dodaniu określonej ilości newsów lub po przekroczeniu określonej wysokości newsów miałaby się tworzyć nowa strona z newsami (numeracja na dole…)

możliwość dodawania komentarzy niepotrzebna.

Czy jest już jakiś gotowy skrypt, który spełniałby moje oczekiwania ? Jeśli tak to proszę o nazwę/link/kod

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:

Oczywiście, że są takie skrypty. Google nie boli. Poszukaj sobie System newsów, CMS. Na pewno znajdziesz to czego oczekujesz.

Hm, ja kiedyś korzystałem z takiego małego skrypciku w PHP i dostosowałem sobie wygląd. PHPNews - http://newsphp.sourceforge.net/

wszystko to, co znalazłem opiera się na robieniu całej strony pod CMS…

ja jedynie chciałbym mieć system newsów który będzie wyświetlany w


i będzie miał panel admina.

Poniżej przykładowy screen szablonu strony. Tam, gdzie czerwony prostokąt ma być właśnie ten system newsów.

Podstron powiedzmy będzie 20. Na każdej z nich miały by być newsy (różne dla działów) 1 podstrona to 1 dział.

screen.jpg

Czy znacie jakiś system który by mi się tu nadawał i w miare łatwo go było dostosować do moich potrzeb ?!

(mój serwer obsługuje php, bazy danych itp…)