System nie chce sie uruchomić

(system) #1

Przy włączeniu komputera, zostaje zapytany o tryb(uruchom system normalnie, ostatnia znana poprawna konfiguracja, awaryjny). Obojętnie jak wcisnę system nie załaduje się do końca tzn. przy normalnym i ostatniej znanej dobrej konfiguracji system się ładuje (widnieje logo xp z przewijającym się paskiem)po czym monitor komputera pozostaje czarny, jednak jest na nim myszka, która reaguje. W trybie awaryjnym postępu nie ma. czarny ekran z napisem tryb awaryjny.

Co robić?????

(niezDarek) #2

można sie pobawić z konsolą odzyskiwania i szukanie problemu, IMO może to być wszystko, najprawdopodobniej błędy na dysku,

ciagle-restarty-komputera-t341623.html#p2232703

w tekście użytkownika pysiu , do którego link jest tam podany masz podane informacje o konsoli odzyskiwania, najlepiej spróbuj użyć polecenie

chkdsk /r

jak nie pomoże to po prostu odzyskaj system, przy użyciu narzędzia naprawy systemu, tak jak tam zacytowałem,

(system) #3

Otóż przeniosłem dysk do swojego komputera. Odczyt smart jest SUPER nie widać żadnych bad sectorów, jednak niektórych lokazlizacji nie mogę otworzyć, akurat tych w których mam ważne dane. Naprawa błędów w systemi zatrzymuje sie w połowie 5 fazy.

Co radzicie??????

(djkamil09061991) #4

zrób http://helpc.eu/instalacja-nakladkowa-t2198.html