System nie chce sie uruchomić

Przy włączeniu komputera, zostaje zapytany o tryb(uruchom system normalnie, ostatnia znana poprawna konfiguracja, awaryjny). Obojętnie jak wcisnę system nie załaduje się do końca tzn. przy normalnym i ostatniej znanej dobrej konfiguracji system się ładuje (widnieje logo xp z przewijającym się paskiem)po czym monitor komputera pozostaje czarny, jednak jest na nim myszka, która reaguje. W trybie awaryjnym postępu nie ma. czarny ekran z napisem tryb awaryjny.

Co robić???

można sie pobawić z konsolą odzyskiwania i szukanie problemu, IMO może to być wszystko, najprawdopodobniej błędy na dysku,

ciagle-restarty-komputera-t341623.html#p2232703

w tekście użytkownika pysiu , do którego link jest tam podany masz podane informacje o konsoli odzyskiwania, najlepiej spróbuj użyć polecenie

chkdsk /r

jak nie pomoże to po prostu odzyskaj system, przy użyciu narzędzia naprawy systemu, tak jak tam zacytowałem,

Otóż przeniosłem dysk do swojego komputera. Odczyt smart jest SUPER nie widać żadnych bad sectorów, jednak niektórych lokazlizacji nie mogę otworzyć, akurat tych w których mam ważne dane. Naprawa błędów w systemi zatrzymuje sie w połowie 5 fazy.

Co radzicie???

zrób http://helpc.eu/instalacja-nakladkowa-t2198.html