System nie działa poprawnie

Witam :slight_smile:

 

Mój problem jest związany z takimi sytuacjamy typu:

-wyłaczanie sie przegladarek.

-ciężka instalacja programów (co chwile jakieś błędy).

-gdy próbuje jakiś plik wypakować to pokazuje mi że każdy osobny plik znajdujący się w środku jest uszkodzony.

-gry choć się zainstalują, działaja ale nie wyświetlaja się różne detale czy tez gra sie wyłącza.

Mniej wiecej cos takiego, czy to jest związane z sterownikami? może ze sprzętem? Wszystko to się dzieje po formacie. Podstawowe sterowniki zostały zainstalowane.

 

Moj sprzet to:

-Karta graficzna - Club3D Radeon R7 265 royalQueen

-Procesor - AMD FX-6300 3.5GHz

-8GB RAM

-Płyta główna - MSI 970A-G43

-Dysk Twardy - WD Green WD10EZRX 1TB

 

Czy ma ktoś jakieś podejżenia, pomysły co może być nie tak?

Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam :slight_smile:

Sprawdź czy w menadżerze urządzeń nie ma jakiś ostrzeżeń, dotyczących sterowników. W systemie masz zainstalowane najnowsze wersje sterowników zgodne z Twoim systemem?

W menadżerze urządzeń nie pojawiły się żadne ostrzeżenia, sterowniki zainstalowane z orginalnych płyt dostarczonych z płytą główna i kartą graficzna lecz mam jedną uwagę nie miałem tego typu problemów na Windows 7 Ultimate, a problemy pojawily sie gdy zainstalowalem Windows 7 Home Premium (orginalna plyta). Czy to może mieć coś wspólnego?

przeskanuj kompa  programami  CCleaner , Adw Cleaner i  HD tune  z ostatniego pokarz  zakładkę  Health 

 

Sinister59, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

To o co prosiłeś ;)  : http://ifotos.pl/z/wrpewan

masz problemy z dyskiem

 

przeskanuj go jeszcze pod kontem  złych sektorów

Zainstaluj najnowszy sterownik do karty graficznej (ze strony AMD).

Sterowniki już się sciągają przetestuje wszystko i dam znać

 

_________________________________________________

 

Niestety sterownikia nie da się zainstalować bo wyskakuje następujący błąd : http://ifotos.pl/z/wrpwrep

Wygląda na to że instalator został pobrany z błędem.

 

Sprawdź AMD Driver Autodetect

Przetestuje to, i zobacze czy to może być właśnie wina karty graficznej.

 

Pozdrawiam.

Niestety, to działanie nie przyniosło skutku.

 

Ma ktoś jakieś jeszcze propozycje?