System nie może sprawdzić stanu licencji

Witam,

Tworzyłem sobie partycje w programie Partion Magic 8 , gdy już wszystko ustawiłem , oczywiście program zrestartował system by utworzyć partycje , wszystko pięknie się zrobiło , ponowny restart i teraz jak się ma załadować system tzn. już ma się pokazać pulpit to dostaje taką informacje:

Okienko o nazwie 'Aktywacja produktu Wndows’

treść:

Wystąpił problem,który uniemożliwił systemowi Windows dokładne sprawdzenie stanu licencji dla tego komputera.

Kod błędu: 0x80070002

System to Windows XP Professional SP3 32 bity , oryginalny.

Nie wiem czy to zbieg okoliczności z tą nową partycją , ale wcześniej wszystko działało i nigdy się taki komunikat nie pojawiał. Przywrócenie systemu odpada bo jest wyłączone.Dodam że w trybie awaryjnym działa i nie pojawia się ten błąd.

POMOCNY LINK

Przerobiłem już to , jeżeli chodzi o pierwszą rade do usunięcia tych kluczy to u mnie w ogóle nie ma takich kluczy jak Cryptography itd … co do drugiego to litera partycji systemowej jest prawidłowa czyli ‘C’

A TO przerabiałeś ?

ybu , tak , przerobiłem to teraz jak podesłałeś linka i dzięki bardzo bo to pomogło , a mianowicie nie wiem jaki cudem ale faktycznie z system32 wywaliło dwa pliki , 'oembios.dat ’ i ‘secupd.dat’ skopiowałem je z drugiego kompa w trybie awaryjnym i działa. Tak więc Życzę choinki zasypanej prezentami i Wesołych Świąt , Pozdrawiam :slight_smile: