System nie może znaleźć płyty

(Michu G) #1

Witam, tak jak w temacie: System Windows 7 nie może znaleźć płyty . W menedżerze urządzeń wszystko jest ok. Nie ma żadnych błędów. Dopiero, gdy chce otworzyć płytę, system po prostu jej nie widzi. Próbowałem skasować pliki w rejestrze: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} o nazwach "UpperFilters" oraz "LowerFilters", ale w ogóle ich tam nie ma. Odinstalowywałem napęd, aktualizowałem sterowniki i nic to nie dało. Zaznaczam że działało to przez dobre 2 lata. Jakieś porady? Z góry dziękuję

(Atis) #2

http://support.microsoft.com/mats/cd_dv ... roblems/pl

(Michu G) #3

Już tego używałem i nie pomogło. Jest napisane: Stacja dysków jest pusta lub format nośnika nie jest obsługiwany.

(hirem) #4

A brałeś pod uwagę że sama nagrywarka przestała działać. To że się tacka wysuwa nie świadczy że jest w stu procentach sprawna. Może spróbuj odpalić jakąś płytę bootowalną czy będzie działało nawet przez próbę zapoczątkowania uruchomienia instalacji systemu. To się przekonasz czy wina samego systemu.

(Michu G) #5

Jednak chyba napęd się popsuł. Nie odpala bootowania. System normalnie się uruchamia choć ustawiam bootowanie na płytę. Dzięki