System nie odnajduje telefonu

Witam,

Mam pewien problem otóż gdy podłączam telefon (SE k530i) do komputera za pomocą kabla USB - w trybie “Transfer plików” (terminal dla karty M2) telefon łączy się z kompem, niestety komp nie znajduje urządzenia… Z doświadczenia wiem że żadne sterowniki nie są potrzebne bo przed ostatnim formatem wiele razy używałem kabla i było wszystko OK. Być może występuje jakiś konflikt… nie wiem, zrobił bym formata (bo podejrzewam że kabel jest ok i to raczej coś z kompem) ale dużo babrania się z kopiami więc chciałem zapytać czy może jest jakieś rozwiązanie.

Podkreślam że chodzi mi o połączenie typu “Transfer plików” a nie “Tryb telefon”

Myślże to nie problem systemu lecz zasilania portu usb sprawdź czy przewód z płyty głównej jest podłączony i czy panel USB jest z przodu czy z tyłu napisz.

Trudno stwierdzić jednoznacznie z twojego opisu, co się stało.

@drivtom: gdyby to był problem zasilania to koma by nie odnajdywała połączenia - a jest inaczej - mogę wybrać tryb połączenia a nawet telefon się łączy z kompem jednak komputer na połączenie nie reaguje

gmofpro , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif