System nie spełnia minimalnych wymagań, problem z instalacją sterownika do USB 3.0

Witam. Wszystko było ok do momętu  ponownego włączenia. Mianowicie sterowniki do USB 3.0 przestały działać. Z tego co widziałem na internecie to aby one działały to trzeba te sterowniki zainstalować. Tutaj właśnie pojawia się problem. Nie mam jak.

Po włączeniu pojawia się błąd o treści:

,System nie spełnia minimalnych wymagań’’ Wcześniej tego problemu nie miałem tylko teraz. Nie wiem jak sobie z tym poradzić. Nic w laptopie nie zmieniałem, oprócz dysku na ten sam. Mój laptop to dell inspiron 15 3521

Pobierz stąd: http://www.dell.com/support/home/pl/pl/plbsd1/product-support/product/inspiron-15-3521/drivers dla Twojego systemu operacyjnego sterowniki z pozycji Chipset , pn. Intel USB 3.0 eXtensible Host Controller Driver i zainstaluj.

Soczku , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Pobierałem sterowniki stąd i on własnie nie chce się zainstalować

Hej,

A w ogóle kontroler USB 3.0 jest widoczny w menedżerze urzadzeń? Nie ma przy nim ikonki błędu sprzętu?

Pozdrawiam,

Dimatheus