System nie uruchamia się problem z laptopem sąsiadki

Witam mam problem ponieważ sąsiadka dała mi dzisiaj laptopa ponieważ młodsze dziecko zamkneło jej klape włączyła na nowo laptop lecz zawiesił sie komputer na nazwie zapraszamy. Pomyślałem że coś może być z windowsem uruchomiłem widnowsa przez zbotowanie i ładowały się pliki gdy nagle wyskoczył blue screen teraz gdy botuje przy botowaniu laptop się wyłącza co moze być winne dysk ?

Dodane 14.06.2013 (Pt) 17:35

laptop to toshiba satellite Pro

Dodane 14.06.2013 (Pt) 17:41

teraz wszedłem w tryb awaryjny windows wystartował lecz po minucie sam sie wyłączył.

Być może się przegrzewa.

właśnie mam go teraz na kolanach i sie nie wyłącza bo ma luft ale przy probie formatu wyskakuje blue screen a przy starcie zawiesza sie na zapraszamy ale do trybu awaryjnego da rade wejsc bez problemu. Może to przez sterowniki sata bo na laptopie ejst naklejka vista busines lecz był tu wgrany xp.

Dodane 14.06.2013 (Pt) 18:32

przy sprawdzaniu dysku laptop się wyłączył fakt lewa strona się dość mocno nagrzała ale problemy z lapkiem zaczęły występować dopiero po zamknięcia klapy laptopa przy włączonym windows xp

Dodane 14.06.2013 (Pt) 18:55

komunikat z windowsa 7 nie znaleziono żadnych sterowników urządzen Upewnij się że nośnik instalacyjny zawiera odpowiednie strowniki a następnie kliknij przycisk ok.

Może spróbuj zresetować bios lub popatrz na ustawienia w biosie