System nie widzi plików na dysku

Witam, przed sformatowaniem partycji C przeniosłem sobie wszystkie pliki ( moje dok, pulpit,ulubione) na partycje D po zainstalowaniu windowsa XP HOME edition na part D nie widzi plikow (folder jest pusty). Niby jak patrze w moim komputerze na właściwości dysku obszar jest zajęty,

ale wchodze do folderu i jest pusto. Nie są to pliki ukryte. Jedynie co zauwazylem to system plikow na C mam NTFS a na D FAT32. Nie wiem w czym tkwi przyczyna. Może któs mial podobną sytuacje do tej??

Zrób scandiska na D.

Wiersz poleceń -> chkdsk D: /F

niby wszystko ok… http://imageshack.us/photo/my-images/21/63291800.jpg/

Pliki po prostu się nie przekopiowały i tyle. Ta drugą partycję sugeruję przeformatować na NTFS, ponieważ FAT32 ma ograniczenie, przez które nie można zapisywać plików o wadze powyżej 2GB.

Pliki na pewno byly skopiowane 100%, wazyły 1,1gb, a we wlasciwosciach dysku obszar jest zajety wiec musza gdzies one byc schowane ;/

Różne cuda słyszałem i widziałem, ale nie wmówisz mi, że skopiowałeś pliki i ot tak sobie zniknęły. Jeżeli plików nie ma, to opcje są dwie - albo pliki się nie skopiowały, albo zostały skasowane - innej opcji nie ma. Jak już tak upierasz się jak osioł, że są to jest bardzo prosty sposób na sprawdzenie tego - zainstaluj na C: Get data back for NTFS i sprawdź, czy program wyszuka te pliki. Jeżeli tak, to znaczy, że faktycznie tam są i możesz na własną rękę próbować odzyskać te pliki, ja jednak sugerowałbym zlecić to profesjonalej firmie specjalizującej się w tym, ponieważ takie domowe odzyskiwanie danych może nie przynieść skutku i jeszcze bardziej pogorszyć sytuację.

Może się mylę,ale jestem pewien,że gdybyś przenosił pliki,zawarte w tych folderach,a nie całe foldery,to nie miałbys problemu #-o

Tak po prostu {moje dokumenty}, {pulpit} na D…? :lol:

Pozdrawiam