System odzyskal sprawnosc po powaznym bledzie

siema

mam problem z moim kompem co jakis czas sam sie restartuje a po uruchomieniu wyskakuje okienko ze SYSTEM ODZYSKAL SPRAWNOSC PO POWAZNYM BLEDZIE

oraz jakas sygnatura bledu

w czym tkwi problem czy to moze zasilacz czy kosc RAM-u

P.S zasilacz mam 350W

=========================================

na forum używamy polskiego języka - proszę poprawić błędy

monczkin

Zgadywac nie mamy zamiaru. Napisz co robiles zanim sie to stalo. Instalowales cos? Majstrowales przy sprzecie?

W podgladzie Zdarzen zobacz jakie bledy wyswietla

Może coś podkręcałes? Czasami może po tym komp sie resetować ;] Zmień stery do karty graficznej, to też może być powodem :smiley: (ale najpierw usuń stare np. Driver Cleanerem).

tydzień temu wymienialem przy procesorze wentylator z radiatorem a po jego zalozeniu nie moglem uruchomic systemu wiec musilalem zresetowac BIOS juz sam nie wiem co sie dzieje bylem w servisie to powiedzieli zebym zmienil zasilacz, lub testowal sprzed mam 2 kosci ramu po 512 ale i tak resetuje sie nadal

P.S moze i tak mi nie wiele pomozecie ale z gory dzieki

Panele Sterowania- Wydajnośc i konserwacja- Narzędzia administracyjne- Podgląd zdarzeń.

Odnajdujesz bład, wybierasz go i kopiujesz kod błedu. (Najlepiej całą zawartośc)

mogles uszkodzic procek;)

zle zamontowac radiator i ci slabo chlodzi cpu…

posprawdzaj ustawenia biosu… jezeli miales cos ustawione w biosie a reset to zmienil, os moze sie kwasic