System płatności do sklepu internetowego

Jest to skrypt party na autorskim skrypcie, na której sprzedawane są różne usługi związane z branżą IT. Mam dylemat jaki wstawić tam system płatności?

Sprzedajesz usługi IT na autorskim silniku i pytasz o takie bzdety? To ja dziękuję za takie usługi.

Pytanie o wybór systemu płatności to nie bzdet. Skoro chce sam implementować to lepiej wybrać najlepszy żeby później nie implementować innego. Osobiście nie polecam dotpay, kiedyś wykorzystywałem ich system i o ile same płatności działały dobrze to mieli straszne opóźnienia w wypłacaniu kasy. 

Dla Ciebie to może bzdet - a jak się człowiek wczyta w temat, to różnice bywają duże. Ilość banków, koszta, obsługa kart kredytowych, odległe terminy płatności.

Bierz PayU. Jak to będzie coś na dużą skalę, to możesz negocjować. PayU jest najbardziej znany i budzi wśród użytkowników zaufanie. Znany m. in. z allegro. Obsługują ich płatności.

Poza tym dobre wsparcie techniczne - mówię z doświadczenia. Mają też płatności dostępne w aplikacjach mobilnych, gdybyś chciał też w ten kierunek uderzyć.