System po downgrade wykryty jako pirat

Witam

posiadam komputer na którym ktoś kiedyś zrobił downgrade z Windowsa Visty biznes do XP. Wszystko było ok system pobierał aktualizacje bez problemu do czasu… Jakiś czas temu system nie przeszedł sprawdzania autentyczności i firma Microsoft uznała go za pirata! nie mogę teraz pobierać aktualizacji. Zaznaczę ze komputer na którym jest system znajduje się w firmie i nie wiem co w takiej sytuacji zrobić…:frowning: Czy dzwonić do nich i prosić o ponowna aktywacje?? ale gdzieś czytałem ze oni wiedza ile razy dany klucz był używany do down gradu i nie można tego wykonać 2 razy tylko raz… Po drugie czy mogę wziąć klucz z innego XP i po prostu aktywować na nim tego XP-ka który już się nie aktualizuje? no bo przecież można użyć danego klucza tylko raz do down gradu…(mówią na to zapożyczenie:-)) nie wiem co robić proszę o podpowiedz zaznaczę że Windows vista biznes jest oryginalny z pudełeczkiem płytka i kluczykiem:-) :smiley:

biernas , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.

Dzwoń do microsoftu i wyjaśniaj sprawę.

Zadzwoniłem do microsoftu i pani z pomocy technicznej kazała mi wpisać klucz z innego oryginalnego systemu Windows XP Profesional za pomocą programu key update tool co oczywiście zrobiłem i pomogło :smiley: Problem rozwiązany. Temat do zamknięcia :stuck_out_tongue: