System po restarcie wraca do umownej konfiguracji (Log)


(Marek Section8) #1

Sprawa wyglada następująco, mój znajomy, starszy pan, któremu komputera używa do celów zarobkowych (taka forma pracy), dzis rano po włączeniu komputera zauważył, ze Windows usunoł wszystkie ikony z pulpitu, pozostawił tylko te które sa domyslnie ustawione gdy zainstalujemy system XP. Wszystkie urządzenia (drukarka itp.) komputer musiał wykrywac od nowa, konfiguracja poczty outlook i The Bat również "poleciała". Sprawdziłem wszystko programem AVG Anti-Spyware, jednak nic nie wykrył, to samo z Spyboot. Za każdym razem gdy robie restart komputera on automatycznie ładuje swoje ustawienia jak by pierwszy raz uruchamiał sie po instalce (również schematy kolorów, tapetę itp.).


(adam9870) #2

Log czysty.

Czy dzieje się tak w przypadku pracy na koncie z uprawnieniami administratora?

Pokaż log z SilentRunners. Być może są ustawione jakieś restrykcje blokujące dane rzeczy i w silencie będzie je ładnie widać.


(Marek Section8) #3

W Systemie jest tylko jedno konto (myślę ze chodzi o administratora). Zrobię to co zasugerowałeś jednak już nie dziś, postaram sie jutro.

Dziękuje za odpowiedź.


(Gutek) #4

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222


(Marek Section8) #5

Ok zrobiłem Log Sillent'em oto on, wykonałem pełną analizę


(Gutek) #6

Czyszczenie rejestru:

RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177 albo jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509


(Marek Section8) #7

Ok, postaram sie to zrobic, boję sie tylko o to żeby czegos nie wywalić ważnego, aż tak sie nie znam i nie ma pojecia co jest do wywalenia :o

Mimo wszystko bedę walczył z tym do końca :smiley: