System recovery nie działa

Witam wszystkich jestem tu nowy i potrzebuje pomocy : po formacie wgrałem oryginalny Windows 7 (dostałem przy zakupie laptopa) i włączyłem system recovery. Wszystko super ale nie było jednej partycji widocznej po wejściu w "Mój komputer " wiec sciaglem program do tworzenia partycji następnie uaktualnilem i sformatowalem ta partycje po ponownym uruchomieniu kompa wyskoczyło “BOOTMGR is missing” Wiec znów wgrałem Windowsa ale system recovery nie reaguje a włącza się go przyciskiem F4 Przy starcie. Jakieś rady? Laptop to samsung RC520

Boot loadera można naprawić http://siedem.it/adam/jak-naprawic-master-boot-record-mbr-w-windows-7/

A z tego co piszesz to mogę się domyślać że sformatowałeś partycję recovery lub ją uszkodziłeś.

Standardowo jeśli masz lapka z preinstalowanym windowsem to są dwie partycje Windows i Recover, która zazwyczaj jest ukryt. Pytanie czy dzieliłeś dysk na dodatkowe partycje?

 

Jeśli sformatowałeś pratycje recovery to pewnie w serwisie samsunga odtworzą ci ją.

To też następnym razem sprawdzaj partycje nie w Moim Komputerze lecz w systemowym Zarządzaniu Dyskami. Tam zobaczysz wszystkie, również ewentualnie “ukryte”.