System rezerwacji wizyt

Hej,

Jeśli to zły dział to przepraszam. Generalnie poszukuję darmowego/płatnego (lecz w rozważnej cenie) systemu do prowadzenia rezerwacji. Najlepiej jakby było ono oparte o php/mysql. Poszukuję następujących funkcji:

  • rezerwacja z poziomu widoku kalendarza + podziału godzinego
  • rezerwacja na konkretne godziny (chodzi o gabinet lekarski)
  • możliwość dodawania wielu lekarzy, a nie tylko jednego ‘wykonawcy’
  • w miarę możliwości integracje z 3rd party (to bym zrobił na zlecenie; chodzi o integrację z serwersms.pl)
  • możliwość dodawania godzin pracy / grafiku dla poszczególnych lekarzy
  • opcja wysyłki potwierdzeń mailowych

Przejrzałem dostępne rozwiązania. Pluginy wordpressowe raczej nie wchdozą w grę bo nie spełniają one wymogu podziału na lekarzy.

Dzięki!

Sama ostatnio głębiej pochylałam się ku temu tematowi i postawiłam na Medfile. Posiada większość z tych funkcji, o których wspomniałeś w pytaniu, ma jeszcze możliwość wysyłania SMSów, planowania urlopu i inne ciekawe rozwiązania. Polecam uwadze.

MEdifile, Mediporta może być Asphys

Polecam polskie rozwiazanie : Medfile - program do rezerwacji wizyt . Jest wersja darmowa oraz wersja komercyjna. Poza tym można zareklamować za darmo swój gabinet w sieci tworząc stronę www. Jest też opcja rejestracji online.

Zapoznaj się też z systemem rezerwacji i zarządzania https://wizyta.pl. Znajomy jakiś czas temu korzystał i był zadowolony, może spełni założone oczekiwania.