System sam minimalizuje okna do paska

(M1cha2) #1

Witam . Mam problem kiedy odpalam jaką kolwiek gre ( call 5 , burout ) po jakimś czasie nagle okna minimalizuja sie do paska nie wiem dlaczego ??? możliwe że to jakiś program .. gg albo coś innego ??

Proszę o pomoc [-o<

(Keymen3) #2

a wyłączyłeś wszystkie programy działające w tle?

(M1cha2) #3

Tak jest wyłączone wszystko co nie musi działać ( np gg itp. ) zostaje tylko menedżer dzwięku i nić więcej

(Keymen3) #4

a ten menadżer musi działać? Spróbuj rozłączyć się z internetem na czas grania ii wyłączyć antywirusa, czasem gry "gryzą się" z antywirusami!

(M1cha2) #5

AntyWirus ( norton 2007 ) jest wyłączony , tylko nie rozumiem dlaczego okna same do paska sie przenoszą wcześniej sie tak nie działo czy jest możeliwe że to kwestia jakiegoś programu ??

(Keymen3) #6

Jest to bardzo możliwe... tylko kwestia którego? Wejdź w uruchom i wpisz "msconfig" potem enter i w wyświetlonym oknie zakładka uruchamianie i walnij screena, a potem daj mi do niego link! :slight_smile:

(M1cha2) #7

Tu screen http://kompstarter.patrz.pl jeżeli uda ci sie rozkminić o co z tym chodzi to ede bardzo wdzięczny bo mnie już nic do głowy nie przychodzi :smiley:

(Keymen3) #8

Daj "Wyłącz wszystkie", potem uruchom ponownie kompa i przy włączniu jak wyskoczy komunikat to zaznacz tam, żeby nie informował i od razu sprawdź jak gry. :slight_smile:

(M1cha2) #9

OK sprawdze co prawda odinstlowałem ostatnio jedną pierdółke ( dokładniej to aplikacje która pokazywała pasek zapełnienia pod dyskiem ) i troche jast lepiej bo wychodzi żadziej ale jednak nadal

-- Dodane 10.02.2009 (Wt) 0:09 --

Dzięki żeczywiście już nic sie nie dzieje bo już powoli dostawałem ku***** gram i nagle okienko do paska xD

Na serio dzięki stary :smiley:

(greh) #10

blade8888 , a nie masz przypadkiem we właściwościach skrótu do gry ustawione Uruchamiaj zminimalizowane :?:

Może ktoś postanowił Ci zrobić taki żart :?: :slight_smile:

(Wojteko10) #11

Ja mam podobny problem jak gram w grę (problem dotyczy jednej bo póki co w inne nie gram) co ok. 30 min, też mi się minimalizuje do paska. Strasznie mi to nie przeszkadza. Musi to być jakiś program, bo ostatnio formatowałem kompa i przed i po formacie to samo :slight_smile:

(Keymen3) #12

A sprawdźcie w menadżerze zadań ile macie procesów uruchomionych, jeśli jest ich więcej niż 35 to znaczy, że komputer jest ostro zamulony i to prawdopodobnie przez to! :slight_smile:

(Animologic) #13

Wyłącz Skype'a