System sam zmienia ustawienia zasilania

Witam, szukałem ale nie znalazłem…

Walczę z tematem od czasu win7 i na wszystkich komputerach to samo.

Ustawiam w opcjach zasilania “nigdy” zarówno dla usypiania jak i wygaszania monitora i po kilku dniach opcja wygaszania monitora sama się ustawia na “20 min”.

Monitor gaszę ręcznie gdy nie jest mi potrzebny, jeżeli tego nie zrobię ma świecić.

Mam obecnie dwie stacje robocze które mają działać non stop i w obu ten sam problem niezależnie czy był to win7 czy win10.

Ciągła walka już coraz bardziej mi działa na nerwy, poradzicie co z tym zrobić?

Pokaż screeny wrzuć np. na fotosik.pl a tutaj daj linki. “Plany preferowane” wybierz “wysoka wydajność”.

wyłącz hibefile.sys to przestanie się usypiać http://www.postter.pl/wszystko/systemy-operacyjne/windows-7/usuwanie-pliku-hiberfil-sys-z-systemu-windows-7/

ja tak do tematu się podepnę otóż jak włączyć w opcjach zasilania żeby nie usypiał tylko się wyłączał ?

Zaawansowane opcje zasilania…

Nie bardzo rozumiem co miałbym screenować, ktoś nie wie jak wyglądają ustawienia?

Wpływu profili nie badałem ale na logikę różni je tylko nazwa.

Sprawdzę czy na max wydajności też się będzie samo zmieniać.

Jak tak to wrócimy do tematu.

bart86 - komp się nie usypia tylko wygasza monitor.

Były programy, które wyłączały komputer o określonej godzinie lub jest do tego komenda w konsoli

Dobra, jednak się różnią.

W “Wysokiej wydajności” znalazłem ustawienia których brak w innych profilach.

Poczekamy teraz czy się samo przełączy i zacznie wygaszać monitor.

W profilu “wysoka wydajność” wczoraj na jednej ze stacji wygaszanie monitora samo się przestawiło na 20 minut…

 

Cisza?

Ja po prostu chcę monitory wygaszać ręcznie!