System sam zmienił język (tylko akcesoria)

Zauważyłem, że folder AKCESORIA w menu START, zmienił nazwę na swój angielski odpowiednik. Co więcej, cała zawartość tego folderu również.

Używałem dziś programu System Ninja, polecanego na dobrychprogramach. Tylko w ten sposób mogę wyjaśnić tą dziwna metamorfozę;)

Jakieś pomysły, jak to odkręcić?

Ta Ninja zdaje się robić niezły sajgon ,niżej też ten problem ,na razie nikt go nie rozwiązał.Spróbuj przywrócić system.

windows-menu-start-akcesoria-angielskie-nazwy-programow-t416306.html

Ustaw na całym kompie język angielski a potem wróć na polski.Może pomoże :stuck_out_tongue:

U mnie identyczny problem. Również używalem Ninja :twisted:

W opcjach folderów zaznaczamy żeby pokazywało ukryte pliki i ukryte systemowe.Spróbujcie na próbę podmienić plik desktop.ini (wytnij teraźniejszy i wklej do nowego folderu/backup) z Accessories na ten z płytki Windowsa z folderu SOURCES\otwórz 7Zipem plik INSTALL.WIM w folderze Windows w pliku xml jest podana wersja systemu np Ultimate.xml <-jeżeli masz Ultimate to jesteś w dobrym miejscu ,jeżeli nie to szukaj swojej wersji.Następnie przejdź do ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories i przeciągnij plik desktop.ini do folderu C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Accessories.

Może się komuś przyda:

http://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/ … akcesoria/ :slight_smile: