System się długo ładuje, a po zalogowaniu restartuje

Witam.

Znowu mam problem z komputerem. Zainstalowałem Windows XP Prof SP3. Przez 3 dni chodził idealnie. A czwartego dnia, gdy uruchomiłem go z hibernacji, komputer zaczął włączać się od nowa. Sam system ładował się przez jakieś 5-8 minut, po czym pokazało się okno powitalne do zalogowania się. Wpisałem hasło. Znowu zaczął się ładować. Trwało to 3 minuty. Potem pokazało się ciemnoniebieskie tło. Zrestartowałem komputer i dzieje się teraz prawie to samo. Jedna różnica to ta, że po zalogowaniu komputer się sam restartuje. Żaden ekran się już nie pokazuje. Z trybu awaryjnego nie idzie go odpalić. Podłączyłem teraz drugi dysk, ale 10Gb z tym samym systemem i z niego piszę do Was o pomoc. Ten 10 Gb podłączyłem pod Master, a ten drugi pod Slave. Przeskanowałem go i żadnych wirusów nie wykryło. Jeśli będą potrzebne jakieś info to w miarę możliwości podam.

Przeskanuj ten większy dysk chkdskiem i programem HD Tune np. na badsectory.

Możliwe że jakiegoś syfu nałapałeś, ale skoro z tamtego dysku systemu nie odpalisz to logów też nie da rady zrobić, jeśli tak to bez reinstalacji OS się nie obejdzie.

Tak właśnie przeglądałem moje posty i zauważyłem, że zapomniałem o tym temacie. Przeskanowałem wtedy CHDSK i pomogło. System normalnie już się uruchamiał

Dodane 10.02.2011 (Cz) 14:42

Tak właśnie przeglądałem moje posty i zauważyłem, że zapomniałem o tym temacie. Przeskanowałem wtedy CHDSK i pomogło. System normalnie już się uruchamiał