System się nie uruchamia (black screen) #FRST

Witam, posiadam laptopa z systemem Windows 7. Problem z nim polega na tym że laptop włącza się do momentu loga Windows, po nim następuje czarny ekran i tak stoi (nic się nie dzieje). Postanowiłem iż zrobię scan FRSTem, zbootwałem Mini Windows XP (Hiren’s Boot) opaliłem tego Farbara i jest po niemiecku… w dodatku nie ma opcji Addition , Shortcut i paru innych (pobrałem z oficjalnej strony producenta najnowszą wersję).

Scan z FRST

Pozdrawiam

Pierwsza porcja rzeczy do wykonania

Wklej do notatnika:

CloseProcesses:

Log z naprawiania: http://wklej.org/id/2177607/

A w trybie awaryjnym?

też się nie uruchamia :confused:

Proszę uruchomić chkdsk ( chkdsk /f /r ) i wykonać sprawdzenie dysku pod kontem błędów . Jeśli to nie pomoże to proszę pokaż nowy raport FRST

Gdy próbuję uruchomić chkdsk wyskakuje komunikat o używanym woluminie w tym momencie, jestem pytany o to czy wykonać dezinstalację woluminu, dałem na Nie, następne pytanie dotyczyło czy sprawdzić wolumin przy ponownym uruchomieniu komputera, dałem na Tak, jednak sprawdzania żadnego nie było.

Wklej do notatnika:

Fixlog

Wykonaj checdisk z poziomu WinRe http://www.dell.com/support/article/us/en/04/SLN283404/en?c=us&l=en&s=bsd&cs=04

Start do WinRe http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagnostyka-infekcji-na-niestartujących-windows/

Wykonałem chkdsk pod WinRe, (skanowało 2h). Znalazło trochę błędów i je naprawiło. System jednak nadal się nie uruchamia

Jeszcze kilka rzeczy do zrobienia. Wykonaj skan Kasperskim lub DrWeb z płytki http://www.fixitpc.pl/topic/102-płyty-startowe-ze-skanerami/ zgłoś się z wynikami.