System się nie uruchamia (black screen) #FRST


(Swap1024) #1

Witam, posiadam laptopa z systemem Windows 7. Problem z nim polega na tym że laptop włącza się do momentu loga Windows, po nim następuje czarny ekran i tak stoi (nic się nie dzieje). Postanowiłem iż zrobię scan FRSTem, zbootwałem Mini Windows XP (Hiren's Boot) opaliłem tego Farbara i jest po niemiecku.... w dodatku nie ma opcji Addition , Shortcut i paru innych (pobrałem z oficjalnej strony producenta najnowszą wersję).

Scan z FRST

Pozdrawiam


(Spandau) #2

Pierwsza porcja rzeczy do wykonania

Wklej do notatnika:

CloseProcesses:

(Swap1024) #3

Log z naprawiania: http://wklej.org/id/2177607/


(Acorus) #4

A w trybie awaryjnym?


(Swap1024) #5

też się nie uruchamia :confused:


(Spandau) #6

Proszę uruchomić chkdsk ( chkdsk /f /r ) i wykonać sprawdzenie dysku pod kontem błędów . Jeśli to nie pomoże to proszę pokaż nowy raport FRST


(Swap1024) #7

Gdy próbuję uruchomić chkdsk wyskakuje komunikat o używanym woluminie w tym momencie, jestem pytany o to czy wykonać dezinstalację woluminu, dałem na Nie, następne pytanie dotyczyło czy sprawdzić wolumin przy ponownym uruchomieniu komputera, dałem na Tak, jednak sprawdzania żadnego nie było.


(Spandau) #8

Wklej do notatnika:


(Swap1024) #9

Fixlog


(Spandau) #10

Wykonaj checdisk z poziomu WinRe http://www.dell.com/support/article/us/en/04/SLN283404/en?c=us&l=en&s=bsd&cs=04

Start do WinRe http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagnostyka-infekcji-na-niestartujących-windows/


(Swap1024) #11

Wykonałem chkdsk pod WinRe, (skanowało 2h). Znalazło trochę błędów i je naprawiło. System jednak nadal się nie uruchamia


(Spandau) #12

Jeszcze kilka rzeczy do zrobienia. Wykonaj skan Kasperskim lub DrWeb z płytki http://www.fixitpc.pl/topic/102-płyty-startowe-ze-skanerami/ zgłoś się z wynikami.