System się "odaktywował"

Połączenie mam, ale nie może się połączyć z bazą czy co tam oni mają.
Przed aktualizacją system był normalnie aktywny, dopiero po aktualizacji się “odaktywował”, ale co ciekawe nie ma żadnych symptomów braku aktywacji, działa jak działał.

Generic też przyjmie jako cyfrową aktywację, bo klucz upgrade jest z nim powiązany. Sprawdźcie sobie sami za pomocą produkey, że posiadacie odpowiednio z tych dwóch kluczy. :slight_smile:

Z tą wersją/aktualizacją Windowsa, są jednak problemy.

Nic nowego. Są problemy z tą wersją, poprzednią, i poprzednią, i poprzednią, i z Windowsem 8 tyż.

A teraz siurprise! Dodałem konto MS, podkreślam, nie miałem na nim klucza z obecnego laptopa, tylko klucz ze starego PC, który był darmową aktualizacją, i o dziwo aktywował system. Nie mam pytań, jestem zadowolony.
Mają burdel, to grzech nie skorzystać.

1 polubienie

Czasami mam wrażenie, że Ci co pracują w MS, nie ogarniają tego, co mają. Mają burdel.

Może poczekaj cierpliwie na połączenie z serwerem.

Mogą prowadzić konserwacje serwera. Podobnie było w przypadku Win8.1. Warto poczekać.

Wiesz, czekam już tydzień i nic się nie działo, dzwoniłem na ich infolinię to czekałem 40 min bez rezultatów. Ja rozumiem, że Windows 10 to nie jest produkt premium, ale co aktualizacje to jakiś problem, a mają burdel większy niż we wszystkich distrach linucha razem wziętych. A wsparcie jest zerowe.

Przypomniało mi się to, jak oczekiwałem konkretnej odpowiedzi od MS na ich forum. Bez skutku. Sami nie wiedzieli co piszą, co robić, jak pomóc.

a mi się od razu przypomniała Błękitna linia TP :smiley: Tam też oczekiwanie było wiekuiste, bez większych nadziei na rozwiązanie problemu.

No to co, masz Win10, radź sobie sam. Proste.
Podsumowując luźną rozmowę.

To niech działa, po co ruszać?

2 polubienia

Czyli problem rozwiązany.

Dzieje się tak, bo ma 32-bitowy system, a taki nie obsłuży poprawnie 4 GB RAM.

Zainstalowałeś wersję Pro dlatego system się nie aktywował automatycznie. Jeśli chcesz ma m nieużywany klucz Pro do aktywacji ale nie mogę ot tak podać go publicznie.
Najlepiej byłoby gdybyś się ze mną skontaktował prywatnie to aktywuję ci Windows 10 Pro zdalnie przez TeamViewer